Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Reference


 
Dostal jsem na makléřku kontakt od známého, realitku jsme moc nechtěli. Prodával jsem byt a už dlouho. Docela mne překvapilo, když paní makléřka přišla a ihned mi tak nějak vlepila co si narovinu myslí o našem bytě. Nechtěli jsme slyšet některé věci, nebo spíš dělali jsme, že je nechceme slyšet. Řekla nám vše na rovinu, poradila  a za 14 dní se podepisovala rezervační smlouva. Takže si myslím, že je opravdu dobré mít při prodeji tyto odborníky.

Petr Palát, Frýdek Místek

 

 
Prodával jsem velkou komerční nemovitost. Na prodej jsem měl zajištěné dvě realitky. Přes velkou RK jsem prodával již půl roku, později se přidala DiaStyle.  Docela jsem byl ale překvapen, jak realitivně malá RK je akční, rychlá, a jaké má možnosti. Pracovali na mém prodeji dva makléři z DiaStyle, a můj objekt prodaji za měsíc, a za peníze, které jsem relativně chtěl. Právní servis i úschova vysoké částky byly v pohodě u pana advokáta v Rožnově, se kterým dokonce nadále spolupracuji. Takže doporučuji.

Vágner, Ostrava

 


 Prodávala jsem dům a stěhuju se do Brna, docela jsem měla strach, jak to bude s penězi a vůbec, jak na sebe prodeje navážou, abych nezůstala bez střechy nad hlavou. Pan makléř z DiaStyle mi hodně pomohl. Jednak dům prodal za vyšší cenu než jsem očekávala, byt v Brně jsme také společně zajistili a psychicky mě také podpořil. Bylo to bezv, vše v termínu a v klidu.

Žitníková, Horní Bečva

 

S prodejem svého bytu jsem byla spokojena, slíbila jsem, že zde svůj názor zveřejním schvaluji velké pracovní nasazení a profesionalitu! Děkuji.

Tereza, Nový Jičín

 

 

Zdravím Vás! Prodávala jsem přes tuto realitní kancelář byt 1+1. Už od první chvíle jsem byla spokojená s nabídkou a hlavně přístupem této RK! Doporučuju!

Pavla Foltýnová, Vsetín

 

Dobrý den, prodávali jsme chatu nedaleko Rožnova, RK jsme nechtěli. Jenomže prodej se později jevil jako docela složitý, a tak jsme potřebovali RK. Dostali jsme doporučení na tuto RK a byli jsme moc spokojeni. Jednak slušné chování, ne arogantní jak to mnohdy bývá. A jednak nám opravdu pomohli. Problémy s příjezdem, věcným břemenem a s dalšími překážkami jsme společně vyřešili, a kupujícího náš makléř tak brzo našel, takže určitě doporučujeme.

Vojdíková, Rožnov p. R.

 

 Doporučuji tuto kancelář, líbilo se mi hlavně seriozní jednání makléřky, rychlost, ochota a opravdu individuální přístup! Podpis kupních smluv přímo u advokáta v kanceláři, což bylo perfektní!

Lada Bírová, Kroměříž

 

Dobrý den,sháněli jsme byt, paní makléřka byla velmi rychlá, příjemná a bydleli jsme asi za měsíc.....Byla vidět pružnost malé realitní kanceláře. Rozhodně doporučuju.

Klára, Šenov

 

Mohu doporučit! Kupovali jsme pozemek a obchod proběhl hladce a rychle. A navíc jsme si nechali udělat kontrolu našich pojistných smluv a uzavřeli lepší a výhodnější. A to jsem o realitce ani nechtěl slyšet! Ano, doporučuji.

Tomáš Tkadlec, Hranice

 

Dobrý den,
firmu jsem oslovila jelikož jsme hledali rodinný dům. Prošli jsme několik prohlídek, a nakonec jsme si dům našli. Paní makléřka na nás netlačila, nenutila nás, byla velmi ochotná jakékoliv informace dohledat, průbeh obchodu byl rychlý a také jsme vše řešili přímo u notáře. Děkuji ještě jednou.

Smékalová, Choryně

 

 
Chtěl bych poděkovat za vstřícné a milé jednání paní Vaňkové. Určitě se na ni s důvěrou obrátíme i při další koupi nemovitosti. Kupovali jsme rodinný dům, a neměli jsme s koupí opravdu žádné starosti. Doporučuji.

Klimeš, Loučka

 

 
Dobrý den,
mohu tuto firmu jen doporučit, prodávali jsme pozemek. Nicméně využili jsme nabídky celého zprostředkování obchodu. Provize byla přiměřená, ba dokonce o dost menší než u jiných firem. Obchod byl rychlý, a mohli jsme se naprosto spolehnout. Smlouvy jsme podepisovali přímo s advokátem na domluvené schůzce. Doporučuji tuto firmu, také proto, že je místní a lokalitu dobře zná.

Cahlíková, Valašské Meziříčí

 

Musím poděkovat a doporučit paní Nohálovou. Je to top makléřka. Při prodeji mého bytu, který jsem zadala vícero makléřům, byla jediná, která se o mě starala. Přivedla mi spoustu zájemců i když prodej nebyl snadný, přesto to nevzdala a uspěla. Její přístup je opravdu profesionální a budu jí všem doporučovat. Tímto jí velmi děkuji.

Silvie Trochtová, Vsetín

 

Spolupráce s paní Nohálovou byla skvělá. Profesionální přístup, který byl završen úspěšným prodejem bytu. Velmi si vážím lidského přístupu, který zahrnuje vyšší vnímání komunikace mezi lidmi. Připojuji se tedy k vřelým doporučením paní Nohálové k další sofistikované makléřské činnosti.

Jana Vlková – prodej RD Valašské Meziříčí

 

 

   DiaStyle Reality spolupracuje s hvězdami!

 

Při prodeji jedné z našich nemovitostí jsme se setkali s velmi váženým klientem a jeho právním zástupcem. Velmi jsme si na prodeji dali záležet, aby pan kupující odcházel spokojen!  Děkujeme Vám za spolupráci a zkušenost se s Vámi setkat....

 

A kdo že byla ta vážená osobnost?

 

Náš nejlepší český cyklistiký závodník, Olympijský vítěz  a Mistr Světa JAROSLAV KULHAVÝ!

 

 

O JAROSLAVOVI KULHAVÉM:

 

https://cs.wikipedia.org/wiki

http://jaroslavkulhavy.cz/

 

 

 

 

 

Reference jsou pro dnešní dobu opravdu důležité. My jsme na ně hrdí.

  Zde jsou uvedeny příklady některých prodejů nemovitostí za pomocí naší realitní kanceláře, aby jste měli představu, jak prodej probíhá.

 

Doporučujeme si přečíst více o referencích jednotlivých makléřů, s podrobnými popisy případů např.:

 

www.diananohalova.cz

www.petrhasalikreality.cz

 

 

 

 

PŘÍKLADY NĚKTERÝCH PRODEJŮ NAŠÍ REALITNÍ KANCELÁŘE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRODEJ LESNÍCH POZEMKŮ

 

Ve větší míře se také zabýváme prodejem lesních pozemků, více informací najdete na www.lesprodam.cz

 

Zde uvádíme některé příklady našich uskutečněných prodejů:

 

jednalo se o 2 ha smíšeného lesa, stáří 60.-70 let. Požadavek majitele byl prodej i s 1,3 ha pole. Po vyhotovení prezentace, jsme les nabídli investorovi, který nabídly solidní cenu a ihned se s majitelem domluvili. Les nebyl ani v inzerci. Veškeré náklady hradil kupující.

 

prodej 4 ha lesa, stáří 30.-70. let. Podmínka majitelky byla, že les prodá pouze s navazujícími polnostmi o rozloze 3 ha.
Nabídky na koupi lesa byly různé, nakonec se 4.nabídkou již byli spokojeni, odpovídala jejich představám. Les nebyl ani v inzerci. Veškeré náklady hradil kupující.

 

jednalo se o prodej 1,5 ha 60. -70.letého lesa. Prodej byl uskutečněn za 1 týden! Majiteli se líbila hned první nabídka. Peníze byly vyplaceny v hotovosti při podpisu kupní smlouvy. Odhad a daň z přiznání zajistil kupující!

 

prodej 1,6 ha především smrk. Na tomto lese byla ale zástava majitele vůči bance. Zástava byla tedy vyplacena kupujícím a pozemek převeden. Majitel se dohodl hned s prvním investorem, kterému jsme předali kontakt.
Inzerce ani neproběhla.

 

k prodeji 1, 7 ha lesního porostu, smíšený les, 80.let. Obchod byl od první schůzky uzavřen do 1 týdne!

 

10 ha, smíšený les, nad 70.let. Tento prodej probíhal se 7 sourozenci důchodového věku. Trval 2 měsíce. Jen měsíc trvalo přesné určení pozemků a hranic, a také všem zúčastněným vysvětlit podmínky prodeje a dospět u všech ke shodě a jednotném názoru na prodej jejich lesa.

 

prodej o 5 ha lesa, stáří 80 let, a 5 ha orné půdy. Tento les vlastnili 3 majitelé. Prodával se asi 3 roky. Oslovil nás jeden z majitelů, abychom s prodejem pomohli. Po kontaktování všech investorů se vhodná nabídka objevila a les byl za měsíc prodán.

 

prodej 5 ha lesa, stáří 40.- 90.let. Prodej se uskutečnil s prvním zájemce, obchod trval 14 dní. Majitel chtěl co největší část kupní ceny vyplatit v hotovosti, bylo mu vyhověno. Veškeré náklady platil kupující.

 

prodej 20 ha převážně staršího porostu 80.-90.let. Majitelé byli spokojeni s první nabídkou, která přišla, kupující platil v hotovosti.

 

prodej 18 ha smíšeného lesa, stáří 50.- 80.let. Les byl napaden z velké části kůrovcem, proto byla cena nižší než majitelé čekali. Nicméně, během 1 měsíce jsme našli investora, který nabídl cenu vyhovující oběma stranám.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  TOPlist