Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

 

Představení firmy

 

Víte, jak se většina lidí obává spolupráce s realitními kancelářemi kvůli vysokým poplatkům, ztrátě peněz a zavazujícím smlouvám s nejistým výsledkem? Pojďme si k tomu něco říct...

 

Co my děláme je, že po Vás nevyžadujeme žádné smluvní závazky, neúčtujeme nesmyslné provize, a nechceme, aby jste se rozhodovali pod tlakem. Jsme tím, kdo Vám pomůže udělat správné rozhodnutí a bude při Vás stát od začátku až do konce. Provedeme Vás přes hypotéku, smlouvami, katastr až na práh Vašeho nového domova a to bez obav ze ztráty peněz při kauci či úschově zálohy. Navíc Vám před předáním zajistíme úklid a poradíme s řešením úprav bydlení k Vaší spokojené budoucnosti. Při předání nemovitosti Vás obdarujeme dárkem, aby jste na nás nezapomínali a doporučovali nás dále třeba Vaším známým! Už z tohoto jednání je patrné, že v našem zájmu je mít perfektní reference a výbornou pověst! Vše se snažíme dělat s maximálním citem k lidem, a z tohoto postoje také vychází naše hodnoty.......

 

Hlavní hodnoty společnosti DiaStyle Reality

 

1) Upřímnost – Mluvíme s Vámi otevřeně o všech pro a proti a o Vašich reálných možnostech. Řekneme Vám, co si můžete dovolit, co Vás to bude stát a za co nám platíte.

 

2) Profesionalita Nejsme makléři, co se snaží prodat za každou cenu. Jsme lidé jako Vy! Rozumíme nemovitostem a dokážeme Vám zajistit bezproblémový nákup nebo prodej. Naše práce začíná Vaší poptávkou a končí teprve, až překročíte práh nového domova. Nebo naopak, naše práce začíná Vaší nabídkou k prodeji Vaší nemovitosti, a končí, až spokojeně předáte klíče od Vaší prodané nemovitosti novému majiteli. Vy nás platíte a my se o vše postaráme.

 

3) Lidskost – Hledání nebo opouštění domova je vždy spojeno s emocemi a vlastními prožitky. Proto Vám chceme naslouchat a pochopit Vaše přání a touhy. Zajímá nás, jaká je Vaše rodinná situace, kolik máte dětí, jaké jsou Vaše požadavky na prostornost, jestli nemáte fóbii z malých prostor, jaká máte domácí zvířata a hlavně jaké jsou Vaše sny.

 

4) Svoboda – Věříme v gentlemanskou domluvu, a proto Vás nesvazujeme žádnou smlouvou. Tak jako Vy vložíte důvěru do našich rukou při hledání nebo prodeji nemovitosti, tak i my důvěřujeme Vám při vzájemné spolupráci.

 

5) Bezpečí – Jakékoliv peníze, které nám platíte jdou vždy do úschovy advokáta, kterou platíme my. Stejně tak hradíme veškeré administrativní poplatky s Vaším případem spojené. Než přijmeme peníze, prověřujeme Vaši koupěschopnost dané nemovitosti, abychom předešli případné ztrátě. Zároveň prověřujeme solventnost obou stran transakce, a jejich důvěryhodnost.

 

Dlouhodobá vize

 

........slovo majitelky

 

Mým hlavním motivem k založení DiaStyle Reality byla nespokojenost se stávajícím systémem a celkovou atmosférou v realitách. Nekladu si malé cíle a chtěla bych to změnit. Chtěla bych udělat z obchodu s realitami uznávaný obor a ze svých makléřů opravdové profesionály s důvěrou lidí. Chci otevřeně prezentovat naši práci a učit lidi vnímat její opravdovou hodnotu. Ať už jde o nový domov, nebo prostředky pro životní změnu díky prodeji nemovitosti. Do budoucna chceme služby rozšiřovat a v duchu stejných hodnot být pro klienty komplexním partnerem pro start jejich nové životní etapy.

 

Jsme připraveni vyvinout maximum péče o Vaši nemovitost! Snažíme se Vám především ušetřit starosti, a předejít problémům, které Vás s prodejem nemovitostí mohou potkat!

 

 

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  TOPlist