Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Diastyle Reality doporučuje navštívit!!!!

( Pro bližší informace klikněte na levý obrázek )

 


 

Zámek Kinských - Valašské Meziříčí

 

Empírový zámek vznikl na místě původní správní budovy rožnosvsko-krásenského panství, která byla v roce 1854 za majitele Eugena Kinského přestavěna na panské sídlo. K zámku přiléhá rozsáhlý park se vzácnými dřevinami. Prohlídka zahrnuje expozici zámeckých pokojů, skla, gobelinů a starých tisků.

 

 


 

Krásenský pivovar - Valašské Meziříčí

 

V objektu se nachází zázemí pro restauraci i kompletní funkční minipivovar s varnou, spilkou pro kvašení piva a ležáckými tanky, které se nachází v zázemí zadní části prostředního patra. U vchodu do restaurace můžou hosté vidět v prosklené místnosti devět přetlačných tanků. Díky rozměrným dubovým oknům lze při posezení v restauračním minipivovaru pozorovat život ve městě hned z několika stran, jako ve výkladní skříni.

 


 

Příběh "básníka dřeva" architekta Dušana Jurkoviče

 

Pestrobarevné lázeňské domy v Luhačovicích, křížová cesta na Hostýně, pohádkové turistické chaty Libušín a Maměnka v sedle Pusteven poblíž hory Radhošť i zbrusu nová rozhledna v Rožnově pod Radhoštěm – to je jen namátkový výběr staveb slovenského architekta Dušana Jurkoviče (1868–1947).

 

 


 

Pustevny - Prostřední Bečva

 

Pustevny (1018 m n. m.) jsou nejvýznamnější a nejnavštěvovanější horské středisko Beskyd a jsou významnou křižovatkou turistických tras. Socha Radegasta, kterou najdete cestou na Radhošť, je nejznámějším symbolem celého Moravskoslezského kraje. 

Díky lanové dráze  jsou optimálním místem pro další výlety na Radhošť, Kněhyni a samozřejmě k soše pohanského boha Radegasta.

Celá lokalita Pusteven Vám nabízí nepřeberné množství aktivit, díky kterým Váš pobyt u nás bude příjemný zážitkem.

 

 

 

 


 

Zoo Zlín - Lešná

 

Navštivte zlínskou zoologickou zahradu a nebudete litovat! Nachází se 4 km od Zlína směrem na Holešov a patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů.

Za jeden den návštěvníci procestují Afriku, Asii, Austrálii a Jižní Ameriku a seznámí se s 222 druhy zvířat. Mezi ta nejatraktivnější patří sloni, žirafy, nosorožci, gorily, lachtani, lvi, tygři, tučňáci, papoušci, mravenečníci a řada dalších.

 


 

Zámek - Lešná

 

Zámek Lešná patří k nejmladším šlechtickým sídlům na Moravě. Pohádková stavba, ve které se mísí novorenesance s novogotikou, se švýcarským stylem i s jistou dávkou novobaroka, je dokonalou ukázkou života šlechty na začátku dvacátého století.  Výjimečně dochované interiéry s původním nábytkem a bytovými doplňky okouzlí každého návštěvníka. Důležitou součástí interiéru je i zajímavá sbírka předmětů z celého světa.

 

 


 

Solná jeskyně Salza - Zašová

 

Význam léčení působením mikroklimatických účinků soli je známý a používaný už od pradávna. Příkladem jsou léčebné kúry u moře. Solná jeskyně je jednou z originálních metod využití léčebných účinků soli. Konstrukce solné jeskyně je vybudována pouze z přírodních materiálů, solných kvádrů a krystalů. Součástí jeskyně jsou slané vodopády, ze kterých se uvolňují cenné prvky magnesia a potaše. Solné kameny jsou bohaté na prvky jódu, selenu, zinku, vápníku, bromu a další.

 

 


 

Štramberk

V horském městečku, rozloženém na strmých úbočích několika kopců, vás okouzlí půvabné uličky i dřevěné roubené domy z 18. a 19. století, díky nimž se Štramberku říká Valašský betlém. Vysoko nad městem se tyčí pozůstatky hradu a válcová věž zvaná Trúba s dřevěným ochozem a fantastickým výhledem.

 

 
 
 
 

DiaStyle Reality
Náměstí 8/6, Valašské Meziříčí
Mobil: +420 737 953 295
IČ: 75538041
diana.nohalova@centrum.cz, diastylereality@centrum.cz
www.diastylereality.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek