Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

 

Představení firmy

 

 

Víte, jak se většina lidí obává spolupráce s realitními kancelářemi kvůli vysokým poplatkům, ztrátě peněz a zavazujícím smlouvám s nejistým výsledkem? Pojďme si k tomu něco říct...

 

Co my děláme je, že po Vás nevyžadujeme žádné smluvní závazky, neúčtujeme nesmyslné provize, a nechceme, aby jste se rozhodovali pod tlakem. Jsme tím, kdo Vám pomůže udělat správné rozhodnutí a bude při vás stát od začátku až do konce. Provedeme vás přes hypotéku, smlouvami, katastr až na práh vašeho nového domova a to bez obav ze ztráty peněz při kauci či úschově zálohy. Navíc Vám před předáním zajistíme úklid a poradíme s řešením úprav bydlení k vaší spokojené budoucnosti. Při předání nemovitosti Vás obdarujeme dárkem, aby jste na nás nezapomínali a doporučovali nás dále třeba Vaším známým! Už z tohoto jednání je patrné, že v našem zájmu je mít perfektní reference a výbornou pověst! Vše se snažíme dělat s maximálním citem k lidem, a z tohoto postoje také vychází naše hodnoty.......

 

 

Hlavní hodnoty společnosti DiaStyle Reality

 

 

1) Upřímnost – Mluvíme s Vámi otevřeně o všech pro a proti a o Vašich reálných možnostech. Řekneme Vám, co si můžete dovolit, co Vás to bude stát a za co nám platíte.

 

2) Profesionalita Nejsme makléři, co se snaží prodat za každou cenu. Jsme lidé jako Vy! Rozumíme nemovitostem a dokážeme Vám zajistit bezproblémový nákup nebo prodej. Naše práce začíná Vaší poptávkou a končí teprve, až překročíte práh nového domova. Nebo naopak, naše práce začíná Vaší nabídkou k prodeji Vaší nemovitosti, a končí, až spokojeně předáte klíče od Vaší prodané nemovitosti novému majiteli. Vy nás platíte a my se o vše postaráme.

 

3) Lidskost – Hledání nebo opouštění domova je vždy spojeno s emocemi a vlastními prožitky. Proto Vám chceme naslouchat a pochopit Vaše přání a touhy. Zajímá nás, jaká je Vaše rodinná situace, kolik máte dětí, jaké jsou Vaše požadavky na prostornost, jestli nemáte fóbii z malých prostor, jaká máte domácí zvířata a hlavně jaké jsou Vaše sny.

 

4) Svoboda – Věříme v gentlemanskou domluvu, a proto Vás nesvazujeme žádnou smlouvou. Tak jako Vy vložíte důvěru do našich rukou při hledání nebo prodeji nemovitosti, tak i my důvěřujeme Vám při vzájemné spolupráci.

 

5) Bezpečí – Jakékoliv peníze, které nám platíte jdou vždy do úschovy advokáta, kterou platíme my. Stejně tak hradíme veškeré administrativní poplatky s Vaším případem spojené. Než přijmeme peníze, prověřujeme Vaši koupěschopnost dané nemovitosti, abychom předešli případné ztrátě. Zároveň prověřujeme solventnost obou stran transakce, a jejich důvěryhodnost.

 

Dlouhodobá vize

 

........slovo majitelky

 

Mým hlavním motivem k založení DiaStyle Reality byla nespokojenost se stávajícím systémem a celkovou atmosférou v realitách. Nekladu si malé cíle a chtěla bych to změnit. Chtěla bych udělat z obchodu s realitami uznávaný obor a ze svých makléřů opravdové profesionály s důvěrou lidí. Chci otevřeně prezentovat naši práci a učit lidi vnímat její opravdovou hodnotu. Ať už jde o nový domov, nebo prostředky pro životní změnu díky prodeji nemovitosti. Do budoucna chceme služby rozšiřovat a v duchu stejných hodnot být pro klienty komplexním partnerem pro start jejich nové životní etapy.

 

 

Jsme připraveni vyvinout maximum péče o Vaši nemovitost! Snažíme se Vám především ušetřit starosti, a předejít problémům, které Vás s prodejem nemovitostí mohou potkat!

 

 

 

Naše služby zahrnují:

 

Nafocení nemovitosti

Inzerce nemovitosti

Právní služby

Finanční služby

Poprodejní služby - podání daňového přiznání, přepis energií,

sepsání předávacího protokolu, předání dárku

Vyřízení energetického štítku

Výkupy nemovitostí

Vyplacení exekucí

Výkupy orné půdy

Výkupy lesů - za hotové!

Oddlužení

Znalecké posudky

Stavební práce

Stěhovací a uklízecí služby

Správa nemovitostí

 

 

 

 

NÁŠ TEAM:

 

 

 

PRÁVNÍ SLUŽBY: JUDr. Jiří Hrachovec

 

ODHADCE: Mgr. Miroslav Polách

 

FINANČNÍ SLUŽBY, POJIŠTĚNÍ:  Ing. Petr Pražák

 

VÝKUPY NEMOVITOSTÍ, ODDLUŽENÍ, EXEKUCE: Rostislav Mičian

 

VÝKUPY LESŮ: Soukromí investoři, více na našem specializovaném webu  www.lesprodam.cz

 

STAVEBNÍ POSOUZENÍ: FA VANĚK

 

ÚKLIDOVÁ FIRMA: Pavlína Horníková

 

STĚHOVACÍ FIRMA: Stěhování Čechmánek

 

 

 

"VY HLEDÁTE, MY NACHÁZÍME"

 

 

 

"S NÁMI BEZ ZÁVAZKŮ, ZTRÁT A STAROSTÍ.....AŽ NA PRÁH NOVÉHO DOMOVA"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  DiaStyle Reality spolupracuje s hvězdami!

 

Při prodeji jedné z našich nemovitostí jsme se setkali s velmi váženým klientem a jeho právním zástupcem. Velmi jsme si na prodeji dali záležet, aby pan kupující odcházel spokojen!  Děkujeme Vám za spolupráci a zkušenost se s Vámi setkat....

 

A kdo že byla ta vážená osobnost?

 

Přece náš nejlepší český cyklistiký závodník, Olympijský vítěz  a Mistr Světa JAROSLAV KULHAVÝ!

 

 

 

O JAROSLAVOVI KULHAVÉM:

 

https://cs.wikipedia.org/wiki

http://jaroslavkulhavy.cz/

 

 

 

 

 

 

 

VÍCE O REFERENCÍCH: http://www.diastylereality.cz/o-nas/reference

 

 

 

 

DiaStyle Reality komentuje v novinách!

 

 

O nemovitosti v okolí Valašského Meziříčí je velký zájem

 

O nemovitosti v okolí Valašského Meziříčí je velký zájem

3.8.2015 – Při prodeji nemovitostí hraje velkou roli lokalita. V případě Valašského Meziříčí se dá s nadsázkou říct, že se zde reality prodávají samy. Není se co divit vzhledem k výhodné poloze. Kdo by nechtěl bydlet nebo vlastnit chatu na jednom z nejhezčích míst v České republice.

Také Valašské Meziříčí a okolí si prošlo horším obdobím v době ekonomické krize. Ve zdejších podnikách se propouštělo a kupní síla klesla, což mělo dopad samozřejmě i na realitní trh. „Stejně jako v jiných částech republiky se také na Valašsku projevila realitní krize, která začala v roce 2008. Z pohledu realitní kanceláře se do té doby dalo prodat téměř vše. Roky 2009 – 2012 byly pro většinu RK roky hubené. A ti, kteří byli zvyklí na stabilní příjem z realitní činnosti, mnohdy hledali další možnosti. Mnoho z nich nepřežilo a dnes v této oblasti nepodnikají,“ popisuje nedávnou situaci Taťána Míčková Muchová, majitelka realitní kanceláře Valašské nemovitosti.

Na Valašsku se naštěstí z krize realitní trh velice rychle vzpamatoval. Zatímco v jiných regionech republiky se křivka prodejnosti nemovitostí zvedá pomalu, do Valašského Meziříčí se hrnou i investoři. „Doba, kdy majitelé nemovitostí byli nuceni snižovat jejich cenu, často pod reálnou hodnotu, je již naštěstí pryč. A tak můžeme konstatovat, že dobrá nemovitost na dobré adrese svou cenu neztratila. Naopak zaznamenáváme nové investiční příležitosti. Tam, kde se prodej nedařil v hubených letech, je dnes zájem nejrůznějších investorů a firem, které potřebují nové prostory při růstu své výroby. Zářným příkladem je firma PWO Unitools z Valašského Meziříčí, která odkoupila další prostory ve svém okolí a rozšiřuje svou výrobu,“ říká Taťána Míčková Muchová.

Nové pracovní příležitosti zvyšují životní úroveň místních obyvatel, tudíž stoupá poptávka i po nemovitostech k bydlení či rekreaci. „Lidé v dnešní době hledají klid a přírodu. Pokud je zajištěn ještě nádherný výhled a přístupná příjezdová cesta, taková nemovitost se prodává velmi rychle. Jsme schopni takové nemovitosti prodat i za jeden jediný den. Mnohdy se nám stalo, že šlo dokonce i o hodiny. Tyto nemovitosti lidé poptávají přímo k bydlení, ne jen k rekreaci,“ uvádí Ing. Diana Vaňková z realitní kanceláře DiaStyle Reality.

Největší zájem je o menší rekreační chaty, které jsou cenově dostupné do 500.000,- a umístěné v turisticky zajímavých lokalitách. Velká poptávka je i po chatách a chalupách ve stylu dřevěnice s větším pozemkem či lesem. Tyto nemovitosti poptávají především lidé pro vlastní potřebu. „Zejména z ostravské aglomerace je stálý zájem o Beskydy. Historicky a přístupem je oblast Rožnovska  a Bečev nejoblíbenější. Jinou stránkou věci je, že téměř celá lokalita je v Chráněné krajinné oblasti a stavby dalších rekreačních objektů jsou prakticky vyloučeny. Proto zdejší nemovitosti neztrácejí na hodnotě.“ říká Taťána Míčková Muchová.

Nedostatkovým zbožím se ve Valašském Meziříčí stávají stavební pozemky.  Zejména v klidných lokalitách převyšuje poptávka nabídku. Přímo ve městě se pak dobře prodávají byty a v okolí města domy. „Zájem ze strany kupujících je i o koupi menších domů do 1.500.000,-, které většinou kupují za účelem následné rekonstrukce. Takových nemovitostí je však v kraji také nedostatek,“ uvádí Ing. Diana Vaňková. Celkově se dá říct, že Valašské Meziříčí a jeho okolí stále zůstává vyhledávanou lokalitou pro život i rekreaci.

Lenka Doležalová

 

http://www.realitymorava.cz/realitni-zpravodaj/1222-o-nemovitosti-v-okoli-valasskeho-mezirici-je-velky-zajem

 

 

 

 

DiaStyle Reality podporuje Humanitární organizaci!

 

 

 

 

Víme, že některé lidské osudy jsou velmi těžké a tragické. DiaStyle Reality proto podporuje humanitární organizaci Lékaři bez hranic, která se snaží bojovat proti epidemiím, nemocem a podvýživou v 61 zemích světa!!

 

 

 

 

 

 

 

 

DiaStyle Reality
Náměstí 8/6, Valašské Meziříčí
Mobil: +420 737 953 295
IČ: 75538041
diana.nohalova@centrum.cz, diastylereality@centrum.cz
www.diastylereality.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek